watermark logo

Up next

E PLOTË/ Luiz Ejlli në podcast me Ramën, nuk ndalen batutat/ Këngëtari: Shkodranët zgjodhën me tru

72 Views· 06/07/23
VooVix Originals
VooVix Originals
13 Subscribers
13

#oranews #edirama #luizejlli #podcas #luizinepodcas #bigbrothervipalbania #bbva

Duket se pas 14 majti Shkodra do të jetë në fokusin e kryeministrit Edi Rama, pasi kandidati i tij Benet Beci fitoi bastion demorkat prej 30 vitesh. Rama nuk ka humbur kohë për të marrë disa nga shkëlqimi i Ejllit duke e marrë në podcastin e tij të cilin e ka quajtur “Blu Brothers”.

Për më shumë lexoni në: https://[a]www.oranews.tv%2Fpolitike%2Fe-plot-luiz-ejlli-dhe-benet-beci-ne-rrefimin-ndryshe-ne-podcastin-e-ram-i1089885[/a]

Follow Televizionin Ora News

Website: www.oranews.tv

Youtube http://bit.ly/2DDddtL

Facebook: http://bit.ly/2RkUN4s

Instagram https://www.instagram.com/oranewstv/

Twitter https://twitter.com/OraNewsRTV

Show more

 0 Comments sort   Sort By


Up next